Kategorija: Renginiai Seminaras
Data: 2023-11-15 09:30 - 12:00
Vieta: Vilniaus kolegijos Verslo vadybos fakultetas, Didlaukio g. 49, 3 aukštas, Vilnius
Jeigu turite klausimų: Simona Daugintienė el. paštas -> simona@pvpa.lt
Kaina PVPA nariams: nemokamai
Kviečiame į seminarą – diskusiją su Deividu Rafanavičiumi, „TMD partners“ vadovu ir konsultantu, kur kalbėsime, ko gero, daugumai siekiančių augti ir daryti karjerą mūsų bendruomenės narių aktualia tema, kaip auginti personalo vaidmenį ir „svorį“ savo organizacijose, ieškosime priežasčių, kodėl ne visada ir ne visiems pavyksta, ir būdų, ką daryti jau rytoj, kad artėtume prie išties strateginio HR.

Diskusijos metu kalbėsime, ko vadovai ir valdybų nariai tikisi iš HR, kodėl turime tiek nedaug pavyzdžių, kai HR pateko į valdybas. Kokios savybės, patirtys, žinios ir (ar) įgūdžiai tam tikroms pozicijoms yra reikalingi, kaip juos auginti? Kaip įgyti vadovų pasitikėjimą ir HR „svorį“ jų komandoje?

Diskusijoje dalyvauja:

Jurgita Petrauskienė, „Vilniaus vandenys valdybos pirmininkė, keleto organizacijų valdybų narė,
Inga Ilkytė, „Pedersen & Partners“,
Aušra Bagdonienė, „Triniti Jurex“ personalo vadovė.

Po diskusijos dalyvių laukia Deivido Rafanavičiaus pranešimas (su praktinėmis užduotimis) „Įtakingas ir paveikus HR: kaip kalbėti, kas mus girdėtų“:

  • Norint valdyti, reikia suprasti kaip veikia?
  • Asmenybės struktūra. Kaip veikia žmogus, komandos ir organizacijos?
  • Ankstesnės patirties, nuostatų ir stereotipų spąstai, keliant HR į strateginį lygį.
  • Mikro elgsenos darančios makro poveikį svarbiuose pokalbiuose ir aplinkybėse.

Deividas Rafanavičius – patyręs vadovavimo srities ekspertas, lyderystės praktikas, konsultuojantis aukščiausio lygio vadovų komandas strateginiais organizacijų valdymo klausimais, vedantis ir moderuojantis strategines sesijas. Deividas padeda organizacijoms ugdyti talentus, ruošia vidinius trenerius,  skatina bendradarbiavimą organizacijose, padeda  jų nariams palaikyti ir plėtoti veiksmingus tarpusavio santykius. Deividas yra sertifikuotas darbui su Wiley DiSC bei Thomas International metodikomis, taip pat sertifikuotas GENOS Emocinio intelekto praktikas bei Master treneris.

Dalyvio mokestis: PVPA nariams nemokamas, Ne PVPA nariams renginio kaina 40 EUR.

Dalyvių skaičius ribotas.

Registracija pasibaigė