Kategorija: Renginiai Seminaras
Data: 2024-01-23 09:00 - 12:30
Vieta: Vilniaus kolegijos Verslo vadybos fakultetas, Didlaukio g. 49, Vilnius, 3 a.
Jeigu turite klausimų: Renata Starkienė el. paštas -> renata@pvpa.lt
Kaina PVPA nariams: nemokamai
Kaina ne PVPA nariams: 60 €
Kviečiame į praktines dirbtuves su Roman Drokov personalo specialistams ir vadovams, kurių metu analizuosime įvairius personalo valdymo procesus ir ieškosime, kur ir kaip juose gali būti pritaikyti generatyvinio DI įrankiai.

Pagrindinės seminaro metu nagrinėjamos temos:

  • Besikeičiantis DI vaidmuo verslo aplinkoje. Kalbėsime, kokias galimybes personalo valdymo funkcijoms teikia dirbtinis intelektas (pvz., didesnis efektyvumas, geresnės duomenų analizės galimybės, patobulinti sprendimų priėmimo procesai).
  • Personalo procesų efektyvumo didinimas naudojant dirbtinį intelektą. Roman pristatys tyrimus ir realių atvejų pavyzdžius, iliustruojančius dirbtinio intelekto integravimą į personalo procesus. Peržiūrėsime visus personalo valdymo procesus ir ieškosime galimybių bei idėjų, kaip integruoti DI į esamus HR procesus.
  • Praktinė užduotis dalyviams. Užduoties metu mokysimės ir praktikuosimės, kaip spręsti darbo iššūkius ir užduotis, kad darbas taptų efektyvesnis, malonesnis ir greičiau pasiektumėte rezultatus.

Roman DrokovRoman Drokov – AKAI Dirbtinio Intelekto akademijos verslui įkūrėjas ir DI diegimo versle konsultantas. Biz-Tech, kuris aistringai siekia pagerinti įmonių rezultatus ir palengvinti žmonių darbą naudojant DI technologijas įkūrėjas. Turi įdomios darbo patirties Suomijoje, Izraelyje, Lietuvoje, Vokietijoje tiek startuoliuose, tiek tradicinėse įmonėse vadovo ir personalo vadovo pareigose.

Registracija pasibaigė