Kategorija: Renginiai Vebinaras
Data: 2024-02-06 10:00 - 11:30
Vieta: Nuotolinis
Jeigu turite klausimų: Simona Daugintienė el. paštas -> simona@pvpa.lt
Kaina PVPA nariams: nemokamai
Kaina ne PVPA nariams: 30 €
Kaip atsikratyti noro daryti tobulai, kuris veda į persidirbimą, vengimą, savikritiką ir sąžinės graužatį? Didžiulė perfekcionistų problema yra ta, kad jie daug atidėlioja ir nedaro, nes vis dar kažko trūksta iki tobulo varianto ar tobulos pradžios. Geriau daryti, kad ir netobulai, nei tik nuolat tobulinti mintyse strategijas ir idėjas, kurios galbūt niekada neišvys dienos šviesos. Su seminaro dalyviais Raminta pasidalins savo profesinėmis žiniomis, asmenine patirtimi ir naudingomis strategijomis, kaip padaryti daugiau ir geriau neatsisakant kokybės ir vidinės ramybės.

RAMINTA GIRDVAINĖ – pokyčių trenerė, kognityvinės elgesio terapijos (KET) konsultantė, sertifikuota koučingo specialistė (ICF), Points of You trenerė, konferencijų ir mokymų lektorė, asmeninio tobulėjimo ir srityje dirbanti 9 metus, o ugdyme ir komunikacijoje – 17 metų.

Veda seminarus, individualias psichoterapijos ir koučingo sesijas, dalijasi savo įžvalgomis žiniasklaidoje ir socialiniuose tinkluose. Viešojo kalbėjimo entuziastė – scenoje jau nuo pirmos klasės, t.y. beveik 30 metų. Vedė XFM radijo laidą „Lyderystės klubas“, pristatydama klausytojams įkvepiančius Lietuvos lyderius. 3 metus dėstė Vilniaus universiteto Komunikacijos fakultete Verslumą ir lyderystę bei Ryšius su visuomene. Viena iš sumanytojų, organizatorių ir lektorių pokyčių iniciatyvoje „Išdrįsk pradėti“, kuri per 3 metus konferencijų ir kitų renginių bei projektų pagalba įkvėpė daugybę žmonių mažiems ir dideliems pokyčiams.

Registracija pasibaigė