
Svarbiausia informacija apie tyrimą:
- Įmonės dydis ir dalyvių skaičius. Tyrime kviečiamos dalyvauti 100 ir daugiau darbuotojų turinčios įmonės. Turi dalyvauti min. 70 darbuotojų. Kurie darbuotojai dalyvauja – sprendžiate jūs patys.
- Kas matuojama? Darbuotojų psichologinis saugumas tiriamas keliais aspektais: kaip jie jaučiasi bendrai organizacijoje, o vėliau tie patys klausimai užduodami ir apie tai, kaip jie jaučiasi savo komandoje. Papildomai dar įtraukti klausimai apie tai, ar darbuotojai jaučiasi vieniši, ir ar darbuotojai ruošiasi keisti darbovietę artimiausiu metu.
- Anketa anoniminė, pildoma tiesiogiai „Fearless Organization Scan“ portale.
- Anketos pildymo trukmė – 5 min. Anketa anglų kalba, tačiau jei reikia – suderinsime, kad aktyvuotų anketą lietuvių kalba.
- Ką gauna organizacija, kas įeina į nemokamą ataskaitą? Organizacija gauna savo įmonės psichologinio saugumo indeksą, ir atsakymus į kiekvieną iš klausimų įmonės lygmeniu.
Tyrimo klausimai apima tokias sritis:
- įtrauktis ir įvairovė,
- pasiryžimas padėti,
- diskusijų atvirumas,
- požiūris į klaidas ir nesėkmes.
Indeksas gali būti peržiūrimas tokiais papildomais pjūviais: pagal rolę, funkciją, darbo pobūdį (nuotolinis, hibridinis ar biure), ekspertizės sritį.
Papildomi demografiniai pjūviai galimi, tačiau jie bus mokami.
Terminas. Apklausa vyksta iki 2025 m. spalio pabaigos.
Jei jūsų organizacija nori dalyvauti tyrime, būtina užsiregistruoti dalyvavimui šioje nuorodoje >>
Dalyvavimas tyrime nemokamas mainais į anoniminius duomenis, kurie padės „The Fearless Organization Scan“ išsiaiškinti, kas iš tikrųjų lemia psichologinį saugumą įvairiose pramonės šakose, šalyse ir vaidmenyse.
Jei turite klausimų, susijusių su dalyvavimu šiame tyrime arba pageidaujate apklausą vykdyti lietuvių kalbą, kreipkitės į PVPA narę, psichologinio saugumo tyrimų ir mokymų konsultantę Giedrę Plukienę, artimai bendradarbiaujančią su šiuo institutu. Giedrės kontaktai pasiteiravimui: tel. +37060804981 arba el.paštu: giedre@eymomentum.com